Rozhodli ste sa pre tortu od Pink Cakery?

Ak sa chcete nezáväzne informovať o cene torty a o dostupnosti termínu, na ktorý tortu potrebujete, vyplňte prosím tento formulár. Nebojte sa všetko vyplniť čo najpodrobnejšie, čím viac informácií budem mať, tým lepšie dokážem naplniť vašu predstavu o torte, a tým presnejšie vám viem vypočítať cenu torty.

Odpoveď vám zašlem najrýchlejšie ako to bude možné! V niektorých prípadoch to môže trvať aj niekoľko dní. Ďakujem za pochopenie!

----------------------------------------------

UDALOSŤ, NA KTORÚ JE TORTA URČENÁ*

PRE KOHO JE TORTA URČENÁ

----------------------------------------------
VEĽKOSŤ TORTY*
1 poschodová - vysoká, tj 4x korpus + 3x krém

1 poschodová - nižšia, tj 3x korpus + 2x krém

2 a viac poschodová

Doubble barrel

----------------------------------------------
PRÍCHUŤ TORTY
1a/ Vanilkovo-tvarohová s MALINAMI (Vanilkový korpus s pravou vanilkou, jahodový džem, vanilkovo-tvarohový krém, maliny)1b/ Vanilkovo-tvarohová s MIX OVOCÍM (Vanilkový korpus s pravou vanilkou, jahodový džem, vanilkovo-tvarohový krém, maliny, jahody, čučoriedky, černice)2/ Čokoládovo-mascarpone torta s malinami (Čokoládový korpus s kúskami čokolády, malinový džem, mascarpone krém, maliny)3/ Orechovo-čokoládová torta s jahodami (Orechový korpus, jahodový džem, čokoládový mascarpoe krém, jahody)4/ Citrónovo-maková torta s čučoriedkami (Citrónovo-makový korpus, čučoriedkový džem, cream cheese krém, čučoriedky)5/ Stracciatella torta s banánmi (Čokoládový korpus, jahodový džem, banánovo-stracciatella krém, banány6/ Tiramisu torta (Vanilkový korpus, kávový rozvar s rumom, mascarpone krém)

----------------------------------------------
ZDOBENIE - TYP TORTY*

ČOKOLÁDOVÉ STEKANCE
ÁnoNieMôže aj nemusí byť, podľa toho ako sa to bude hodiť

ŠPECIÁLNE ZDOBENIE
čokoládové čísla (1€/ks)prskavka číslo (2€/ks)sviečka číslo (3€/ks)krémom "napísané" meno / text / firemné logo (0,5€/písmenko, min.3€)vlajočky s menom (0,5€/písmenko, min.3€)makrónky (1,5€/ks)kartónové zápichy (2-3€/ks)laserom vyrezávané zápichy (cca 5-10€, naceňované individuálne dodávateľom)kvety alebo jedlé kvety (individuálne podľa typov kvetov a ich množstva)kokosové lupene (individuálne podľa množstva a štruktúry)jedlé zlato (2€/plátok 5x5cm)jedlé striebro (1€/plátok 5x5cm)mini alko fľaštičky (podľa typu alkoholu, od 3,5€/ks)hračky / plastové figúrky – ako postavičky na tortutlač jedlého obrázka (6€/A4)

Ak chcete, môžete priložiť obrázok torty, akú si predstavujete 🙂

Maximálna veľkosť súboru je 1MB. Väčšie alebo viac obrázkov mi prosím pošlite mailom na info@pinkcakery.sk

----------------------------------------------

Už teraz sa teším, ak Vám budem môcť napiecť!
Zuzana

Vaše osobné údaje budú použité za účelom našej komunikácie, prečítajte si dokument OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV.


* Polia označené hviezdičkou sú povinné!

Menu