Pink Cakery

je malá cukrárska výroba v Petržalke, kde sú torty pečené naozaj s láskou a z tých najlepších surovín ❤️

„Nevinný koníček, alebo „nočné vypekanie v mini panelákovej kuchyni“ prerástlo v niečo, o čom som ani nedúfala, že sa niekedy môže splniť. Od marca 2018 mám krásnu výrobňu, kde s radosťou vypekám torty od výmyslu sveta, aby som nimi potešila nielen vaše oči, ale hlavne vaše chuťové poháriky.“

Zuzana Stoláriková, majiteľka Pink Cakery

Mojim cieľom je vyrábať vždy jedinečné a chutné torty. Každá torta je prispôsobená udalosti, téme oslavy, výzdobe či ročnému obdobiu. Každá je poctivo upečená z kvalitných surovín a ručne ozdobená k maximálnej spokojnosti. Nemám a ani neplánujem mať veľkovýrobu, robiť jednu tortu za druhou a všetky „na jedno kopyto“. To je dôvod, prečo sú torty od Pink Cakery také jedinečné!

Nikdy neprestávaj snívať…

to je moje celoživotné motto. ĎAKUJEM, že mi pomáhate plniť môj sladký sen!

Ak podporujete MALÝ podnik,
podporujete splnenie VEĽKÉHO sna.

Zuzana Stoláriková

Rada by som sa vám predstavila, aby ste vedeli, kto má na svedomí sladkú časť vašich osláv. Volám sa Zuzana a pred pár rokmi sa mi o cukrárčine ani len nesnívalo. Pracovala som v administratíve v banke a excelovské tabuľky boli zmyslom môjho každodenného života. Až príchodom detí som pochopila, že potrebujem robiť niečo kreatívne, mať na konci svojho úsilia hmatateľný produkt.

Svoju prvú tortu v živote som sa rozhodla upiecť na prvé narodeniny nášho staršieho syna. Osudným sa stala fotka na Facebooku – kamarátky ma okamžite začali prosiť o tortičky pre ich deti. A už to išlo! Nebola (a stále nie je) to ľahká cesta, ale robím čo ma baví, a to sa nepodarí každému, tak som za to nesmierne vďačná!

Keď nepečiem, všetok voľný čas mi vypĺňa rodina. Mám úžasného manžela a dvoch krásnych synov. Radi chodíme na výlety, bicyklovať sa, či plávať.

Moje ciele do budúcna sú jasné, rozvíjať Pink Cakery a prinášať stále nové dobroty na vaše stoly. A teda dúfam, že vy budete mať stále veľa príležitostí na oslavy.
Nezabudnite, oslava bez torty je iba obyčajné stretnutie. Rada vám napečiem!

Sme to čo jeme…

Známe krédo som prispôsobila pre nadšencov tortičiek, koláčov a všetkého sladkého. Tak sa mi zapáčilo, že ho mám aj na krásnych plátených taškách!

Ak sme to, čo jeme tak ja musím byť poriadne SLADKÁ

Som tu pre vás!

• Hľadáte tortu, ktorá bude ladiť s celkovou atmosférou vašej svadby, a naviac svojou chuťou ohúri všetkých svadobčanov?
• Chcete svojich blízkych potešiť tortou napečenou z čerstvých a kvalitných surovín?
• Túžite počuť smiech a radosť, keď vaše dieťa zbadá svoju vysnenú tortu?
• Želáte si pocítiť tú hrdosť, keď so všetkými kolegami oslávite úspech vašej firmy?
• Alebo byť v rozpakoch, keď si aj babka s diétou naloží dva kúsky, veď neoslavuje každý deň?

Ak ste aspoň jeden krát odpovedali ÁNO, ste tu správne. Rada vám napečiem!

Neexistuje cukrárska výzva, ktorej by som sa s radosťou nezhostila.

Menu