Ako objednať tortu na mieru

Iba v Pink Cakery máte možnosť si objednať tortu na mieru prostredníctvom e-shopu s automatickým prepočítaním ceny.

Takáto objednávka sa na prvý pohľad môže zdať dlhá, ale to len pre to, že vám dávam na výber naozaj zo všetkých možností. A sú to vlastne iba štyri jednoduché kroky:

1.UDALOSŤ

Ako prvé je potrebné vyplniť povinné pole „DÁTUM VYZDVIHNUTIA TORTY“ kde je možné vybrať iba tie dni odberu vašej objednávky, kedy mám ešte dostatočné kapacity.
Ak sa na vami vybraný deň nedá kliknúť, je najväčšia pravdepodobnosť, že vašu objednávku na ten termín nebudem môcť prijať. Avšak, skúste si to preveriť aj telefonicky, ak to bude v mojich možnostiach, veľmi rada vám napečiem!
Polia „UDALOSŤ, NA KTORÚ JE TORTA URČENÁ“ a „PRE KOHO JE TORTA URČENÁ“ nie sú povinné, ale veľmi mi pomôžu pri zdobení torty, aby som tortu prispôsobila ako udalosti, tak aj osobe pre ktorú je torta určená.

2.VEĽKOSŤ

Pri jednoposchodovej torte si najskôr vyberte či má byť torta moderná vysoká, alebo klasická nižšia. Následne sa vám otvorí ponuka jednotlivých priemerov tort s uvedeným odhadovaným počtom porcií.
Pri viacposchodových tortách si hneď vyberte veľkosť podľa priemerov alebo počtu porcií.

3.PRÍCHUŤ

Príchute si môžete vybrať pre každé poschodie inú, buď zo zoznamu odporúčaných kombinácií príchutí, alebo kliknite na poslednú možnosť „Vyskladajte si vlastnú príchuť“ a otvorí sa vám ponuka jednotlivých korpusov, krémov a ovocia, ktorú si môžete nakombinovať naozaj ľubovoľne podľa vašich chúťok (:

4.ZDOBENIE

Je dôležité vybrať si „TYP ZDOBENIA“, od toho sa totiž odvíja cena. Ako pomôcku tam máte znázornené ilustračné fotky. Celý popis jednotlivých typov zdobenia nájdete medzi informáciami TU.
Ďalej si môžete vybrať či chcete mať na torte aj „ČOKOLÁDOVÉ STEKANCE“ a uvedené „MENO / NÁPIS“ a/alebo „VEK“. Ak áno, zobrazia sa vám možnosti typov nápisov aj typov čísiel. Konkrétny nápis (aj s diakritikou) a konkrétne číslo treba napísať do kolónky na to určenej.
DOPLNKOVÉ ZDOBENIE“ je naceňované individuálne a uvedená cena je len orientačná. V online kalkulácii sa nezapočítava do celkovej ceny torty. Vyberte si z možností zdobenia tie, o ktoré máte záujem (do poznámky môžete popísať svoju predstavu). Na základe toho bude finálna cena zaktualizovaná a upresnená pri potvrdení objednávky.

Ako posledné môžete k objednávke pridať „POZNÁMKU“ a popísať vašu predstavu alebo požiadavky na zdobenie. Ak máte aj obrázok torty, môžete ho priložiť, ak chcete poslať viac obrázkov, urobte tak následne po odoslaní objednávky mailom.

Ak ste vyplnili všetky povinné polia, vidíte už prepočítanú cenu za tortu podľa parametrov aké ste si vyklikali (bez ceny doplnkového zdobenia). Uvedená cena sa môže zmeniť na základe vašich individuálnych požiadaviek. Zaktualizovaná cena bude upresnená pri potvrdení objednávky.

Menu